TDT

AKTUALNOŚCI

obraz

PGNiG za pomoc przy organizacji kampanii na rzecz transplantacji - Rzeszów 5.09.2009

TDT

Panu Wojciechowi  Janasowi, Kierownikowi Działu Marketingu i Rozwoju PGNiG SA w Karpackim Oddziale Obrotu Gazem, Gazownia Rzeszowska
W imieniu składaków naszego Koła  bardzo serdecznie dziękujemy za zainteresowanie się naszymi sprawami i okazaniem wielkiej pomocy. Dzięki temu mogliśmy w profesjonalny sposób przeprowadzić duży mityng na rzecz promowania transplantacji i zdrowia oraz czynnie i rzeczowo wesprzeć także przepiękną akcję „Tornister pełen uśmiechu” zorganizowaną przez Gospodarzy miasta Rzeszowa.
Wierzymy, że okazane przez Pana Firmę zaangażowanie przyczyni się do lepszej pracy składaków podejmowanej na rzecz transplantacji.
 

Panu Wojciechowi  Janasowi, Kierownikowi Działu Marketingu i Rozwoju PGNiG SA w Karpackim Oddziale Obrotu Gazem, Gazownia Rzeszowska
W imieniu składaków naszego Koła  bardzo serdecznie dziękujemy za zainteresowanie się naszymi sprawami i okazaniem wielkiej pomocy. Dzięki temu mogliśmy w profesjonalny sposób przeprowadzić duży mityng na rzecz promowania transplantacji i zdrowia oraz czynnie i rzeczowo wesprzeć także przepiękną akcję „Tornister pełen uśmiechu” zorganizowaną przez Gospodarzy miasta Rzeszowa.
Wierzymy, że okazane przez Pana Firmę zaangażowanie przyczyni się do lepszej pracy składaków podejmowanej na rzecz transplantacji.