TDT

AKTUALNOŚCI

obraz

XXV Międzynarodowe Balonowe Mistrzostwa Polski XI Międzynarodowe Górskie Zawody Balonowe

TDT

XI Górskie Zawody Balonowe- Krosno, 1 maja (sobota, drugi dzień)XI Górskie Zawody Balonowe-  Krosno, 1 maja (sobota, drugi dzień)

 

 

 

Siódma rano i pobudka, o ósmej śniadanie, a o godzinie 9-tej meldujemy się pełną czwórką na lotnisku.

 

Krótka narada, Janek z Michałem zawieszają banery na płotkach, masztach i przy wjeździe.

 

Widać nas w każdym punkcie, a szczególnie namiot z mocno rzucającymi się hasłami DRUGIE SERCE JEST DLA CIEBIE.

 

Czekamy na wsparcie nie tylko osobowe Roberta Kowalskiego (9 lat z trzecia nerką).

 

Pełen energii i jak zawsze gościnny przyjeżdża z dwoma stolikami i wspaniałym prezentem, który rozwiązuje nam problem napełniania baloników.

 

Uroczyste wręczenie pompki dla „składaków” i podziękowanie w postaci grafiki jeszcze mocniej integrują nas w walce o życie.

 

DZIĘKUJEMY CI ROBERCIE !!!

 

Zawrotne tempo, tłumy przechodzących gości, balony, słodycze, serduszka, a najważniejsze OŚWIADCZENIA WOLI wędrują do portfeli tych, którym świadome oddawanie organów jest bardzo bliskie.

 

Podczas rozmów okazuje się, że są to miłośnicy balonów z całej Polski, wspaniała młodzież, przyjaciele osób niepełnosprawnych …

 

Głośniki co godzinę nadają komunikaty o naszej akcji i kierują chętnych po oświadczenia woli.

Dziękujemy dwóm sympatycznym redaktorom, którzy umożliwili nam na estradzie zaapelowanie „O ŻYCIE DLA INNYCH” szczególnie cierpiących  dzieci.

 

Był dialog, historia naszej pracy plany na przyszłość.

Czas płynął szybko w rytmach irlandzkich melodii (Dzień Irlandzki),ale na nas czekał w swoim nowym mieszkaniu na Jasielskim Rynku Robert.

 

Pięknie gustownie urządzone pokoje (saloniki), dla każdego cos smacznego (ja dostałem smaczną wołowinę z grilla), brokuły z marchewką, sałatka z serkiem feta, lody tort i najważniejsze SERCE GOSPODARZA.

 

Zmęczeni ,ale szczęśliwi, jak zawsze wracamy po 22:00 do hotelu, by rano w niedzielę rozpocząć 3-ci dzień kampanii, którą kończyła Majka Jeżowska (koncert o 17:00) i ZAKOPOWER (koncert 20:00)

 

 

- Jan Statuch

 

 

więcej tutaj!!!