TDT

AKTUALNOŚCI

obraz

Spotkanie w Domu Studenckim ALASKA w Zabrzu

TDT

Przyjęcie zaproszenia od Klubu na "JAJKOWE" spotkanie w dniu 16 kwietnia 2010 ...Klub Stowarzyszenia Transplantacji Serca Koła w Zabrzu - 16.04.2010r

    

Otrzymaliśmy zaproszenie i postanowiliśmy być razem w tym „Jajkowym” spotkaniu.

 

Słowo „dziękuję ”było za mało, dlatego Janek z Michałem od godziny 13,30 pakowali żelki ze słodkimi naszymi „serduszkami”.

Do eleganckich torebek podarowanych przez Kasię z Warszawy zawędrowały skromne upominki : osobno dla koleżanek i kolegów.

 

Dzięki gościnności i życzliwości naszej kochanej pani Grażynki, Kierownika Domu Studenckiego ”Alaska”, mogłem spokojnie zejść do Sali Klubowej z półmiskiem sandomierskich wędlin, ozdobionych wiosennym kwiatuszkiem.

Zabierając głos pozwoliłem sobie przekazać najlepsze życzenia wszystkim obecnym w imieniu Zarządu Koła i osobistym.

 

Poinformowałem uczestników także o naszych zamierzeniach w najbliższych miesiącach, zapraszając do udziału w Targach Kieleckich, Mistrzostwach Balonowych w Krośnie, Półfinałów „Zaczarowanej Piosenki” w Łazienkach Warszawskich, Lekkoatletycznych Mistrzostwach Polski Ludzi po Transplantacji i do udziału w Naszej Największej imprezie na Krakowskim Rynku 13 czerwca o godzinie 21,00.

Wręczając pieczątki z symboliczną ryzą papieru, segregatorami zapewniłem Jurka o naszej pomocy  w realizacji jego ambitnego planu.

 

Ta sympatyczna atmosfera trwała dla nas tylko godzinkę.

 

Dziękując za zaproszenie poszliśmy z Alą, Michałkiem i Jankiem pakować prezenty dla naszych najmłodszych na poniedziałkowe spotkanie w klinice.

 

 

-Jan Statuch