TDT

AKTUALNOŚCI

obraz

Kolejna przesyłka z Warszawy ...

TDT

Podwójny prezent dla naszego Sebastiana ... 

Już po raz trzeci przyjechały do nas prezenty z Warszawy.

 

Firma kurierska Riders Express z Warszawy poinformowała, że przywiozła paczki i czeka na przedstawiciela STS-u by mogli przekazać dary dzieci z stolicy dla naszych małych pacjentów.

 

I tym razem dzieci i młodzież z Warszawy pamiętali o naszych najmłodszych pacjentach …

 

 Podwójnym prezentem może pochwalić się nasz kochany Sebastian, który w czwartek dostał nowe serduszko, a od dzieci ze  Szkoły Podstawowej nr 80 im. Marii Kownackiej w Warszawie żółtego HAMMERA, który czeka na NIEGO.

Przekażemy, jak tylko będzie można Sebka odwiedzać na oddziale.  

 

 

 

Dwanaście paczek, wszystkie dokładnie zabezpieczone przed rozerwaniem, jedne większe, drugie mniejsze ale w każdej z nich wiele ciepła i serdeczności.

 

Do tej akcji przyłączyły się także dzieci z przedszkola nr 340  "KASZTANOWEGO  LUDKA" z Warszawy pod kierownictwem pani Marii Maciejec.

 

Paczki z materiałami szkolnymi (farby, kredki ołówkowe, świecowe, pudełka z modeliną, plasteliną, bloki rysunkowe, kolorowe palety do rysowania, książeczki do kolorowania, linijki, gumki, ołówki i wiele innych kolorowych przyborów).

Barwnie ubrane lalki, miśki, pluszaki, samochody, klocki, gry planszowe i książki …

 

Wszystkie prezenty przekazane zostaną naszym kochanym pacjentom Oddziału Kardiologii Dziecięcej oraz Poradni Kardiologicznej dla Dzieci, a także najmłodszym Składakom.

 

 

Jesteśmy wzruszeni i ogromnie dziękujemy za bezinteresowne działanie i  wielki dar serca.

 

Dziękuję również za pomoc Jankowi Malinowskiemu, Michałowi Bernackiemu i Jankowi Statuchowi.

 

-alicja chachaj