TDT

AKTUALNOŚCI

obraz

Szkolenie partnerskie - Partnerstwa w Ekonomii Społecznej

TDT

Miejscowość Złoty Potok, hotel "Kmicic", przepiękny krajobraz...

W dniach 14 - 15 b.m odbyło się szkolenie w ramach projektu "Ekonomia Społeczna...? Już wiem!". Miałem  możliwość uczestniczenia w tak fajnym przedsięwzięciu, projekcie organizowanym przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno - Gospodarczych z Jaworzna, którego liderem jest Stowarzyszenie na Rzecz Spółdzielni Socjalnych.

 

Szkolenie miało miejsce w przepięknych okolicach Jury Krakowsko - Częstochowskiej w miejscowości Złoty Potok, w hotelu "Kmicic".

 

Szkolenie przebiegało w bardzo humorystycznej atmosferze, zapewniające uczestnikom przyswojenie maksimum wiedzy. Pani trener zadbała o atrakcje podczas szkolenia, mianowicie angażowała uczestników w różne ćwiczenia mające na celu poznanie głównego zagadnienia szkolenia - Partnerstwa w Ekonomii Społecznej.

 

 Wyjeżdżając do domów bogatsi w wiedzę na temat partnerstwa, grup partnerskich, etapów ich tworzenia, rodzai partnerstw cicho liczymy, że nawiążemy choć w małym stopniu partnerstwo z organizacją o podobnym zakresie działań. Czego sobie i Wam drodzy współuczestnicy szkolenia życzę. Razem dla dobra niepełnosprawnych.

 

Michał