TDT

AKTUALNOŚCI

obraz

GRATULUJEMY CI OLU!!!

TDT

   Ola Cmoluch podczas XIV-Festiwalu Kolęd w Puławach w dniu 25 stycznia 2009roku otrzymała nagrodę GRAND PRIX za kolędy ,:JEZUS MALUSIEŃKI" i "SŁYSZELIŚCIE KUMIE", które wykonywała także. w Wigilię 2008 roku-spotkania integracyjnego w Zabrzu.


GRATULUJEMY CI OLU!!!
 

    Ola Cmoluch podczas XIV-Festiwalu Kolęd w Puławach w dniu 25 stycznia 2009roku otrzymała nagrodę GRAND PRIX za kolędy ,:JEZUS MALUSIEŃKI" i "SŁYSZELIŚCIE KUMIE", które wykonywała także. w Wigilię 2008 roku-spotkania integracyjnego w Zabrzu. Przesłuchania festiwalowe 170-u uczestników trwały 3 dni[20-22 stycznia]natomiast 25 w czasie trwania koncertu galowego ogłoszono wyniki. Pierwszy raz od dłuższego czasu jury postanowiło przyznać główna nagrodę właśnie Naszej Oli. Dla nowicjuszy pragnę przypomnieć ze piosenki DRUGIE SERCE pierwszy raz wykonała podczas XV zjazdu STS w Bocheńcu k/Kielc. Swoją karierę rozpoczęła od wygranej w programie Od Przedszkola do Opola". Dziś karmi nas swoimi umiejętnościami wokalnymi na najważniejszych spotkaniach tych, którzy otrzymali nowe życie.

koncertowała także podczas III-go Zjazdu w Zduńskiej Woli. Jeden wspaniały chór zintegrowanych dzieci i młodzieży w hotelu "Biesiada".

Życzymy Ci samych sukcesów w życiu osobistym, nauce i karierze artystycznej. Cieszymy się, że przyjęłaś nasze zaproszenie na Przywitanie wiosny w Szczawnicy, gdzie wzbogacisz cudnym głosem nasza kampanię popularyzującą ratowanie życia przez transplantacje. STO LAT!!!!! STS Zabrze
 
 

Jan Statuch
Prezes
Stowarzyszenia Transplantacji Serca koło Zabrze

 

www.skladak.jaw.pl/spotkania/  - Drugie serce