TDT

AKTUALNOŚCI

Składaki w Gołuchowie 10-11.09.2016

TDT

Podróż szczęśliwie do Gołuchowa zakończyła się około 20-tej więc mieliśmy czas by jeszcze przygotować stoisko na jutrzejszy dzień.

A w sobotę niespodzianka za niespodzianką. Najpierw odwiedziny przeuroczej Ani, która wraz z Babcią Renatą (11 lat po transplantacji serca) i Dziadkiem Piotrusiem, a później odwiedziła nas ekipa z Żerkowa na czele z najmłodszą wolontariuszką programu TAK DLA TRANSPLANTACJI. No i kolejna wolontariusza Wiktoria (dwa lata z nowym serduszkiem) przyjechała z Konina z rodzicami. Przywiozła prezenty dla najmłodszych pacjentów SCCS i smaczne kiszone ogórki. Radość ze wspólnego spotkania ale także rozmowy z odwiedzającymi nasze gwarne stoisko. 

Dzień zakończył się udziałem na Gali i wspólną kolacją. Tym razem wieczór uświetniła Klaudia Szmida, artystka, która od wielu lat wspiera program Fundacji SCCS.

Niedziela przebiegała zgodnie z planem ale zaskoczył nas Krzysztof Chwałek, pacjent po przeszczepie płuc w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu, miłe spotkanie i nadzieja na wspólne działanie.

Ogromne podziękowania Stanisławowi Zabarskiemu - Dyrektorowi Targów Ogrodniczych w Gołuchowie ale także Wojtkowi Wojcieszkowi i Panu Markowi za możliwość odpoczynku przy przepysznych dniach serwowanych na stoisku YARA...

Do zobaczenia za rok,

Alicja Chachaj