TDT

AKTUALNOŚCI

Blogerzy dla Serc

TDT

BLOGERZY DLA SERC

Projekt BLOGERZY DLA SERC urodził się w głowie dwóch blogerów, którzy to postanowili nieść wsparcie dzieciom, które z każdym dniem walczą o swoje życie! Akcja powstała ze współpracą z Fundacją Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu.

Akcja BLOGERZY DLA SERC polega na tym, że zbieramy serducha uszyte z dowolnego materiału i w dowolnej wielkości dla dzieci właśnie ze Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Serca muszą być "bezpieczne" dla dzieciaków.

Do akcji dołączyło już kilka blogerów, wiele firm i osób prywatnych :) którzy chcą również nieść radość dzieciom!!!

Liczymy na Ciebie! Im więcej serc zbierzemy tym więcej uśmiechów pojawi się na twarzyczkach schorowanych dzieci. Oczywiście nie muszą być to tylko serca - serca to tylko pretekst! Można przekazać od siebie coś innego, mogą to być, np. książeczki, bloki, kredki, maskotki, zabawki, zeszyty, układanki, coś czym dziecko mogłoby się zająć leżąc w szpitalu i by nie myślało o chorobie.

Wszystkie uzbierane rzeczy zostaną rozdane dzieciom pod okiem Fundacji Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Akcja trwa do 16 czerwca 2016r. Wiemy jednak, że jeśli człowiek przełoży jakąś sprawę na później, to jest duża szansa, że o tym zapomni lub po prostu nie zdąży wziąć udziału w akcji, dlatego też zachęcamy Cię do szybkiej reakcji i działania od zaraz! ♥

Wszystkie serducha i rzeczy prosimy o przesłanie pod adres:

Fundacja Śląskiego Centrum Chorób Serca
ul. Wolności 182
41-800 Zabrze
z dopiskiem: BLOGERZY DLA SERC

Prosimy tez o przesłanie zdjęć tych serc/rzeczy na email --> kontakt@naszadrogado.pl <-- Udostępnimy je tutaj na stronie wydarzenia!

Dajcie uśmiech dzieciom!

Założyciele akcji:
Aneta i Krzysztof Jokisz z bloga www.naszadrogado.pl
Fundacja Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu